DELTA

KANCELARIA PRAWNO – PODATKOWA tel. 17 858 60 91 www.delta-kancelaria-podatkowa.znanyprawnik.pl O firmie Kancelaria Prawno Podatkowa Delta powstała w 1994 roku, jako reakcja na potrzeby rynku w zakresie kompleksowej obsługi firm, osób fizycznych oraz spółek prawa handlowego. Na początki byliśmy tylko biurem rachunkowym działającym na rynku lokalnym. Obecnie szczycimy się firmą, która posiada w swoim zakresie wszelkie usługi księgowe, podatkowe, prawne, kadrowo -płacowe, windykacyjne i notarialne w kraju i za granicą. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych, małych i dużych firm, jak i również do spółek prawa handlowe. Posiadamy swoje biura w kraju i za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, macie Państwo możliwość korzystania z usług na najwyższym poziomie. W ramach zawartej umowy istnieje również możliwość korzystania z doradztwa podatkowego i prawnego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferta

BIURO RACHUNKOWE Prowadzone przez nas biuro rachunkowe istnieje od 1994 roku. Posiadamy licencje Ministerialne. Jesteśmy w szeregu Rekomendowanych Firm, posiadamy certyfikat Rzetelna Firma uzyskany w 2013 roku. Zatrudniamy Doradców Podatkowych, Radców Prawnych oraz księgowych z wieloletnim doświadczeniem, na potrzeby Rewidentów i Biegłych.Prowadzimy dokumentacje księgowe osób fizycznych i prawnych, jak i spółek Prawa Handlowego. Zakładamy działalności gospodarcze, Likwidujemy działalności zgodnie z literą prawa, prowadzimy postępowania upadłościowe firm.

DORADZTWO PODATKOWE W ramach doradztwa podatkowego pomagamy w trudnych sytuacjach zarówno firmom, jak i osobom fizycznym. Dla Podmiotów Gospodarczych oferujemy pomoc w zakresie podejmowania różnych decyzji mających wpływ na finanse firmy np.: wyboru zakupu środków trwałych, kredytu lub leasingu. Mając na uwadze dobro klienta jesteśmy stroną reprezentującą w sprawach związanych z kontrolami Urzędów Skarbowych, Izb Skarbowych oraz sądów. Uczestniczymy w postępowaniach administracyjnych. Reprezentujemy przed organami w przypadku spraw związanych z dochodami nieujawnionymi działając z B. dużą skutecznością.

DORADZTWO PRAWNE Sporządzamy opinie prawne na potrzeby klientów indywidualnych, jak i firm. Obsługujemy również Instytucje w zakresie zamówień publicznych i budżetowych Reprezentujemy klientów w Sądach Administracyjnych i Cywilnych, do szczebla odwołań Sądów Najwyższych i Trybunału w Sztrasburgu. Prowadzimy mediacje między stronami sporu w szerokim zakresie, starając się unikać pozwów do Sądów i stosować je tylko w ramach ostateczności.

DORADZTWO FINANSOWE W zakresie doradztwa finansowego doradzamy najbardziej opłacalne dla firm źródła finansowania. Doradzamy najkorzystniejsze oferty banków oraz firmy leasingowych. Przeliczamy i robimy analizy finansowe z różnymi źródłami finansowania, oraz ich wpływ na finanse i obraz firmy.

SZKOLENIA Prowadzimy indywidualne lub grupowe szkolenia z zasad księgowości , prowadzenia dokumentacji księgowej na bazie programu CDN OPTIMA, zapewniając w ten sposób możliwość szybszego i skutecznego zatrudnienia. Wydajemy opinie i zaświadczenie.

DZIAŁ WSTĘPNY PRZYGOTOWAŃ NOTARIALNYCH Prowadzimy wszelkie działania przygotowawcze przy darowiznach, sprzedażach bądź zakupach nieruchomości i zorganizowanych części przedsiębiorstwa. Pomagamy również w zakładaniu spółek w formie aktu notarialnego, itp. ( odpis ksiąg wieczystych, wypisy, wyrysy z mapy ewidencji gruntów, zaświadczenia o istnieniu miejscowego planu przestrzennego itp.) do ostatecznego aktu notarialnego w Kancelarii Notariusza. W/w czynności prowadzimy na zlecenie osób fizycznych z kraju i zagranicy oraz firm prowadzących działalność gospodarczą.

DZIAŁ KADROWO-PŁACOWY Dział kadrowo-płacowy oferuje wszelkie usługi związane z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników (umowy o prace umowy cywilno-prawne, akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac, deklaracje do ZUS i US). Oferujemy pełne doradztwo w tym zakresie.

DZIAŁ WSPÓŁPRACY Z KRAJAMI UE W ramach współpracy z firmami z terytorium UE, pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej. Prowadzimy również rozliczenia oraz dokumentacje księgo-podatkowe zgodnie z krajem siedziby, czy w przypadku podatku VAT w zależności od danego państwa np. wykonania usługi w zależności od polityki prawno-podatkowej danego kraju. Tłumaczymy pisma i dokumenty w większości języków obcych. Pomagamy polakom przebywającym za granicą w załatwianiu spraw w kraju, np. sprawy notarialne, podatkowe i prawne (pisanie pism do urzędów, reprezentowanie podczas załatwiania spraw i w sądach).

07-06-2018

    Pon. - pt. 9:00 – 18:00,
    Sob. 9:00 - 15:00