UNIFORMSY

   

Od ponad 20 lat prowadzimy profesjonalną szwalnię odzieży specjalistycznej, medycznej i kosmetycznej. Dostarczamy ubrania do szpitali, klinik, a także do gabinetów czy salonów urody. Jako producent odzieży medycznej i kosmetycznej o dużym doświadczeniu staramy się spełniać wszelkie wymagania naszych klientów, dostarczając wyłącznie wytrzymałe i bardzo wygodne, a do tego wykonane według najnowszych trendów fartuchy, spodnie czy bluzy. Ubrania medyczne oferujemy zarówno męskie, jak i damskie, w wielu różnych rozmiarach czy kolorach. Oprócz wykonywania tych elementów garderoby, jesteśmy również producentem różnych akcesoriów, takich jak czepki chirurgiczne.

Posiadamy szczególnie duży wybór rozmaitych bluz, żakietów, tunik czy sukienek, które zostały wykonane według obowiązujących trendów. Ubrania z naszego asortymentu są bezpieczne (o czym świadczy m.in. certyfikat Oeko-Tex Standard 100), a dzięki temu, że są wyraziście kolorowe i wzorzyste, świetnie sprawdzą się w pracy z dziećmi.

Mamy również możliwość szycia odzieży kosmetycznej czy lekarskiej według konkretnych projektów. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami w razie pytań.

strona internetowa:  https://www.sklep.jullita.pl/

FB:  https://www.facebook.com/jullitaPL/

IG: https://www.instagram.com/jullita_fashion_med/

19-05-2022

    Pon. - pt. 9:00 – 18:00,
    Sob. 9:00 - 15:00