Kategoria: WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

  12-07-2019

  SLEEPING EXPERT

  Nasza historia w branży materacy i mebli rozpoczyna się w 2006 roku, wtedy to właśnie rozpoczęliśmy dystrybucję mebli na polskim rynku. Początkowo głównie zajmowaliśmy się sprzedażą w Internecie dostarczając zamówione produkty do domu klienta w każdym zakątku naszego kraju. Wymogi tego typu handlu pozwoliły nam do perfekcji dopracować rozwiązania logistyczne, a także sprawność realizacji zamówień, dzięki czemu dziś oferujemy dostawy towaru w bardzo szybkim czasie na terenie całej Polski. Lata doświadczenia pozwoliły nam starannie wyselekcjonować naszych dostawców skupiając wyłącznie firmy oferujące najwyższą jakość swoich produktów z serwisem gwarancyjnym pod adresem naszego klienta. Począwszy od 2010 roku rozpoczęliśmy uruchamianie stacjonarnych studiów snu w miastach całej Polski. Dziś posiadamy 17 salonów o łącznej powierzchni ekspozycyjnej prawie 3000m2, a kolejne są w planach. Dzięki inwestycji w salony staliśmy się jedną z wiodących firm specjalizujących się w wyposażeniu sypialni w naszym kraju. Przez lata pracy pozyskaliśmy również setki klientów takich jak hotele, pensjonaty, ośrodki pomocy społecznej zarówno w Polsce jak i kilku europejskich krajach.

   rzeszow@wyspani.pl

  07-06-2018

  AROMI

  Salon firan – studio dekoracji okien AROMI świadczy kompleksową obsługę w zakresie aranżacji okien, (od pomiaru przez projekt po upięcie).

  Specjalizujemy się w szyciu:

  firan
  zasłon
  rolet rzymskich
  rolet austriackich
  panele japońskie
  narzuty
  poduchy
  obrusy

  W Naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne firany żakardowe, (produkt fabryki Firan WISAN S.A. ceniony za wysoką jakość oraz trwałość) jak i woale, organtyny, tafty, tkaniny dekoracyjno-obiciowe renomowanych producentów importowane z Niemiec, Francji, Hiszpanii oraz krajów Azjatyckich.

  Świadczymy usługę szycia z materiałów własnych jak i powierzonych.

  06-06-2018

  MULTI-COLO mgr Rafał Kordzikowski

  35-326 Rzeszów ul. Rejtana 53a

  17 85 22 912-sekretariat

  respan@respan.pl

  Poniedziałek - piątek: 9:00 – 18:00,
  Sobota: 9:00 - 15:00